Čištění vozidel – detailing interiéru pro dlouhou životnost interiéru

Date:

Díky profesionálnímu detailingu interiéru bude vnitřek vašeho vozidla opět vypadat jako nový. Proces zahrnuje samozřejmě hloubkové čištění, ovšem i renovaci v případě potřeby a aplikaci nanoimpregnace pro dlouhou životnost interiéru.

Čištění vozidel

Detailing interiéru zahrnuje několik procesů, které jsou zaměřeny na péči o všechny interiérové části vozidla. Zahrnuje detailní čištění vozidel včetně zavazadlového prostoru, oboustranné čištění všech skel a tepování koberců. Dále pak čištění sedaček v autě kožených i látkových a v neposlední řadě i parní čištění průduchů ventilace a dalších těžko přístupných míst. Můžete se tak spolehnout na špičkové výsledky.

Čištění interiéru aut

Čištění interiéru aut je prováděno ručně i strojově – tepování a parní čištění. Vždy je kladen velký důraz na detail, aby byl interiér perfektně čistý. Každý proces probíhá s maximální citlivostí ke všem materiálům v interiéru. Profesionálové nabízí také renovaci dekorů a kůže. Strojní korekce s důrazem na detail a optickou čistotu dodá každému lakovanému dekoru krásný lesk. Kožené části interiéru lze mnohdy opravit, aniž byste je museli vyměnit. Renovace vyřeší odřeniny, trhliny, praskliny i propáleniny na kůži.

Čištění auta

U samotného čištění interiéru a případné renovace to nekončí. Samozřejmostí je také aplikace nanoimpregnací. Po čištění auta jsou aplikovaný špičkové produkty, které poskytují interiéru nové vlastnosti. Jde například o vyšší odolnost, vysokou ochranu před znečištěním a odpuzování tekutin. Impregnované části i zachovávají své původní vlastnosti – prodyšnost, pružnost a podobně. Dlouhodobý účinek zajišťuje dlouhou životnost a maximální ochranu pro impregnované části interiéru.

Detailing interiéru je skvělou službou, jejíž výsledky vás okouzlí – perfektně čistý interiér bez chybičky a jeho dlouhodobá ochrana díky impregnaci.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol online potěší rodiče i zaměstnance mateřinek

Víte o existenci aplikace pro mateřské školy, která potěší...

Objevte světla a odrazky, které vám zajistí skvělé vidění i bezpečnost

Být uprostřed silničního provozu, ale také na cyklostezkách...

Porovnání Hola VPN Premium s Windscribe Pro: Která je lepší?

Kterou z těchto VPN vybrat: Hola VPN Premium, nebo...

Plazmová svářečka: Univerzální zdroj pro různé využití

Na trhu můžete najít různé svářecí zdroje, které jsou...