I malotraktor může být všestranný pomocník

Date:

Velké dvory a hospodářství jsou velká radost, ale občas i starost. Neexistuje roční období, kdy se o svůj kousek země nemusíme starat. Na jaře připravujeme půdu a vysazujeme, v létě a na podzim sklízíme úrodu a půdu připravujeme na zimní spánek, v zimě potřebujeme odhrnovat sníh. Proto je více než vhodné pořídit si malotraktor, který často dokáže více než deset statných chlapů.

Bez malotraktoru to jde obtížněji

Můžeme se pyšnit dobře odvedenou prací, i když jsme ji neprovedli vlastníma rukama. Motyky, rýče, lopaty či kolečka jsou sice praktickými pomůckami, ovšem ne v případě, že potřebujeme obdělávat větší plochu. Na to zde máme jiné siláky, kteří rádi překonávají mety. Malotraktory Branson si doma bezplatně odzkoušíte a v případě, že si padnete do oka, můžete odstartovat sezónu ve velkém. Na cokoli si vzpomenete, na to si váš malotraktor troufne. S nadhledem poorie, zasadí a zaseje, úrodu posbírá, na vlečce odnese, kam je třeba, poseká trávník, ale nemá problém ani s mulčováním. Vše závisí na zvoleném příslušenství. Najednou si uvědomíte, že váš malotraktor je něco jako filmový Chuck Norris, že neexistuje mise, kterou by nesplnil. Stanete se akční dvojkou ao vaší úspěšnosti bude mluvit i bohatá úroda či pěkně udržované hospodářství.

I malotraktor může být všestranný pomocník

Užitečná vlečka za malotraktor

Podle typu malotraktoru lze k němu zvolit i vlečku požadované velikosti as konkrétní nosností. Na ní není problém odnést si z pole úrodu, balík slámy, donést krmivo pro zvířata, odnést chlévský hnůj, mulčovací kůru, odnést posečenou trávu či kompost a pod. Vlečky za malotraktory Branson jsou bržděny, s funkcí vyklápění do tří stran (bočnice jsou otevírací, zadní bočnici lze otevřít zespodu), a tak obsah snadno naložíte i vysypete, kam potřebujete. Výška bočnic byla navržena tak, abyste byli maximálně spokojeni s jejím používáním. Vždyť do půlmetrové výšky lze toho naložit habaděj! A díky konkrétnímu typu pneumatik nemáte problém se s vlečkou za malotraktorem dostat prakticky kamkoli, ať je terén prašný nebo blátivý. Náročného terénu se malotraktory Branson nezaleknou a vy můžete vyrazit na pole pokaždé sebevědomě a s dobrou náladou, že si práci vychutnáte a ještě i ušetříte spoustu času, které by vám práce zabrala, kdybyste měli takového šikovného společníka.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Objevte světla a odrazky, které vám zajistí skvělé vidění i bezpečnost

Být uprostřed silničního provozu, ale také na cyklostezkách...

Čištění vozidel – detailing interiéru pro dlouhou životnost interiéru

Díky profesionálnímu detailingu interiéru bude vnitřek vašeho vozidla opět...

Porovnání Hola VPN Premium s Windscribe Pro: Která je lepší?

Kterou z těchto VPN vybrat: Hola VPN Premium, nebo...

Plazmová svářečka: Univerzální zdroj pro různé využití

Na trhu můžete najít různé svářecí zdroje, které jsou...