Porovnání Hola VPN Premium s Windscribe Pro: Která je lepší?

Date:

Kterou z těchto VPN vybrat: Hola VPN Premium, nebo si předplatit Windscribe Pro? Obě VPN jsme porovnali z několika hledisek, rozdali body a dopadlo to 6,8/10 – 7,6/10.

Test rychlosti Hola VPN Premium – Windscribe Pro, která vítězí?

Rychlost připojení patří nejdůležitější parametry u VPN, a platí to i o Hola Premium VPN a Windscribe Pro.

Rychlost stahování první jmenované byla v průměru 112 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 85 Mb/s. Hola VPN Premium tak byla o 27 Mb/s rychlejší v porovnání s Windscribe VPN Pro.

Rychlost nahrávání udává upload, u Hola Premium VPN jsme naměřili 35 Mb/s. Windscribe VPN dosáhla rychlosti 84 Mb/s, je tedy o 49 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 27 ms. Druhé Windscribe Pro se naměřilo 18 ms. Pro rychlost odezvu platí, že nižší hodnota je výhodnější, tudíž Hola Premium VPN se ukázala o 9 ms horší.

Průběžné skóre recenze Hola VPN Premium – Windscribe VPN Pro tak činí 6 /10 – 7/10.

Daří se Hola VPN Premium přehrávat filmy z Netflixu?

Pro odblokování Netflixu je důležitá vysoká rychlost, Hola VPN Premium tuto funkci dokáže. VPN obvykle stačí zapnout a vybrat zemi, Windscribe VPN Pro cizojazyčný Netflix odblokovat zvládá.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž Windscribe VPN Pro tuto schopnost má. Druhá porovnávaná VPN odblokování YouTube nabízí.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a BitTorrent. Pro představu Hola! VPN Premium má ochranu DNS a Windscribe Pro např. obsahuje funkci whitelistingu.

Ve srovnání funkcí je skóre 10 /10 x 10/10.

Jak se daří Hola VPN Premium v šíři nabízených zemí a serverů?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, Hola! VPN Premium má v nabídce 6 500 serverů. V seznamu Windscribe Pro VPN jsme napočítali 480 serverů. První z dvojice tak udává o 6020 víc .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u Windscribe Pro VPN v okamžiku psaní článku byl 64. Srovnávaná VPN jich nabízí 220, o 156 víc. V tomto srovnání tedy vítězí .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých Hola Premium VPN připojí 10. Windscribe VPN Pro povoluje současně připojit neomezeně zařízení. Všechny parametry najdete v článku nejlepší VPN zdarma.

Jaké platformy umí Hola VPN Premium a jaké nabízí Windscribe Pro?

Mezi nejdůležitější parametry VPN patří podporovaná zařízení, Hola VPN Premium zvládne systém Android a pokrývá iOS. Srovnávaná VPN Windscribe VPN Pro iOS připojí, systém Android standardně dokáže pokrýt.

Vydávání informací o uživatelích se řídí jurisdikcí, kde má VPN svoje sídlo. Hola VPN Premium formálně vznikla v Izraeli. Společnost provozující druhou z porovnávaných VPN má sídlo v Kanadě.

Aplikace Hola Premium VPN není k dispozici v českém překladu, Windscribe Pro česky lokalizována je.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla Hola VPN Premium známky 10/10 a Windscribe VPN si nese hodnocení 9/10.

Cena Hola VPN Premium a Windscribe VPN

Windscribe Pro VPN můžete mít za 101 Kč měsíčně, druhou VPN lze mít od 74 Kč měsíčně. Známka za poměr cena/funkce je 5 z 10, respektive 2 /10 pro tu druhou.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol online potěší rodiče i zaměstnance mateřinek

Víte o existenci aplikace pro mateřské školy, která potěší...

Objevte světla a odrazky, které vám zajistí skvělé vidění i bezpečnost

Být uprostřed silničního provozu, ale také na cyklostezkách...

Čištění vozidel – detailing interiéru pro dlouhou životnost interiéru

Díky profesionálnímu detailingu interiéru bude vnitřek vašeho vozidla opět...

Plazmová svářečka: Univerzální zdroj pro různé využití

Na trhu můžete najít různé svářecí zdroje, které jsou...