Správa mateřských škol online potěší rodiče i zaměstnance mateřinek

Date:

Víte o existenci aplikace pro mateřské školy, která potěší rodiče, ředitele mateřinek, ale i další zaměstnance? Správa mateřských škol se může s její pomocí změnit v mnohem jednodušší proces a virtuální nástěnka, platba obědů prostřednictvím QR kódu či elektronická omluvenka, to jsou jen některá z lákadel, které školka online nabízí.

Správa mateřských škol usnadní agendu a zdlouhavé papírování

Každodenní agenda, nekonečné papírování a vystavování faktur, kontrola počtu dětí v jednotlivých třídách, z toho všeho se skládá správa mateřských škol. Na bedrech ředitelů, ale i učitelů spočívá opravdu mnoho úkonů a neustálá starost o bezpečí a zdraví dětí jim výkon jejich profese nijak neulehčuje. I proto vznikla aplikace pro školky, díky níž bude správa MŠ o něco snazší.

Docházkový systém v plně elektronické podobě

Školka v mobilu nabízí docházkový systém, který veškeré papírové podklady nahradí elektronickými. Nevěřili byste, kolik taková elektronická docházka dokáže ušetři času.

Docházkový systém pro školky pomáhá i dohlíží

Docházkový systém pro školky dokáže upozornit na případné nesrovnalosti v počtu dětí a učitelů, čímž se školka vyvaruje nezáměrnému porušování předpisů. Školka v mobilu je zkrátka pomocník i dozor v jednom. Informační systém pro mateřské školy nevyžaduje speciální školení, protože prostředí aplikace je přehledné a snadno ovladatelné.

Plně elektronická správa mateřské školy je splněným snem zaměstnanců mateřinek, jeslí i dětských skupin. Vyřizování dokumentů, vystavování faktur, zdlouhavé zapisování absencí do papíru, to vše se může díky aplikaci stát minulostí. Na druhou stranu placení obědů díky QR kódu přímo v aplikaci a kontrola virtuální nástěnky kdykoliv a odkudkoliv, to může být nová realita.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Objevte světla a odrazky, které vám zajistí skvělé vidění i bezpečnost

Být uprostřed silničního provozu, ale také na cyklostezkách...

Čištění vozidel – detailing interiéru pro dlouhou životnost interiéru

Díky profesionálnímu detailingu interiéru bude vnitřek vašeho vozidla opět...

Porovnání Hola VPN Premium s Windscribe Pro: Která je lepší?

Kterou z těchto VPN vybrat: Hola VPN Premium, nebo...

Plazmová svářečka: Univerzální zdroj pro různé využití

Na trhu můžete najít různé svářecí zdroje, které jsou...