Výběr spodního prádla – vsaďte na kvalitní materiál a správný střih

Date:

I když vám spodní prádlo není zpod oblečení vidět, tak tvoří nejdůležitější část vašeho šatníku. Měli byste se v ní cítit co nejpohodlněji a zároveň by měli podtrhnout vzhled oblečení. Jak správně vybírat spodní prádlo a na co byste si měli dát pozor?

Měření

Abyste si koupili spodní prádlo přesně na míru, tak byste se měli nejprve poměřit. V případě kalhotek je důležitý obvod pasu a boků. Pro koupi podprsenky je důležitý obvod hrudníku. Při jakémkoli měření nestahujte žádnou část těla, ale úplně se uvolněte. Díky tomu naměříte správnou velikost a v prádle se budete cítit mnohem pohodlněji během celého dne.

Střih

Set of lingerie on a pink background, top view

Podprsenek je velmi mnoho typů. První je konvertibilní podprsenka, která je jednoduchá a všestranná. Ramínka se dají přizpůsobit a dobře drží. Demi podprsenka zakrývá polovinu prsou a má lodičkový střih, takže se hodí i do výstřihu.

Push-up podprsenka se hodí pro ženy, které mají menší prsa a chtějí je zvýraznit. Nevýhodou je nepohodlnost. Plná podprsenka se hodí pro větší prsa. Střihy jako bandeau nebo sportovní podprsenky nepřidávají prsům podporu, ale jsou určeny ke sportu nebo k zahalení v případě průsvitných topů.

Základní střihy kalhotek jsou klasický, bederní, tanga, brazilský a francouzský typ. Speciální jsou kalhotky, které připomínají šortky (například pod krátké šaty) as vysokým pasem (pod úzké oblečení). Základem je kvalitní materiál – ideální bavlna. V případě stahovacího prádla to mohou být i směsi bavlny a elastanu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Objevte světla a odrazky, které vám zajistí skvělé vidění i bezpečnost

Být uprostřed silničního provozu, ale také na cyklostezkách...

Čištění vozidel – detailing interiéru pro dlouhou životnost interiéru

Díky profesionálnímu detailingu interiéru bude vnitřek vašeho vozidla opět...

Porovnání Hola VPN Premium s Windscribe Pro: Která je lepší?

Kterou z těchto VPN vybrat: Hola VPN Premium, nebo...

Plazmová svářečka: Univerzální zdroj pro různé využití

Na trhu můžete najít různé svářecí zdroje, které jsou...