Otestovali jsme tričko, které se nedá propotit ani zašpinit

Date:

V teple, při stresu, na túře či zátěži se člověk přirozeně potí. No už to nemusí být vidět ani cítit. Češi totiž přišli na perfektní nápad. Nepropotitelná trička!

I když už léto pomalu končí, viditelné mokré skvrny na oblečení pro nepříjemné pocení mnoho lidí neopouštějí ani v chladnějších dnech. Toto inspirovalo trojici mužů z Čech z firmy CityZen, aby vynalezli speciální technologii. Díky ní není na oblečení vidět pot a zároveň odpuzuje i zápach, který se kvůli pocení běžně vytváří.

Jak tvrdí samotná firma, svoji technologii mají patentovanou, což znamená, že jsou jedinou firmou na světě, která skutečně nepropotitelná trička vyrábí. My jsme si tričko CityZen zakoupili, abychom jej jeho vlastnosti otestovali.

Materiál je velmi prodyšný, mokré skvrny zůstaly na vnitřní straně trička a nedostaly se navenek, což vůbec nebylo nepříjemné. Dokonce jsme si toho ani nevšimli. Otestovali jsme i jeho nezašpinitelnost. Po kávě a dokonce ani po víně na něm nezůstaly žádné fleky, což nás – upřímně – velmi příjemně překvapilo a potěšilo.

Photo of adult woman teaching yoga online. She is sitting on pink yoga mat next to white board. Shot indoor with a full frame mirrorless camera.

Trička jsou velmi pohodlná, protože jsou vyrobena ze 100 procentní bavlny. Jejich jednoduchost ve střihu i barvě z nich vytváří ideální doplněk ke každému kusu oděvu – ke kalhotám, sukni, džínám či sportovnímu outfitu. Trička jsme vyzkoušeli během túry, celého dne v práci i výletu ve městě. Ani jednou nezklamali. Trička CityZen skutečně splňují to, co o sobě tvrdí.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Objevte světla a odrazky, které vám zajistí skvělé vidění i bezpečnost

Být uprostřed silničního provozu, ale také na cyklostezkách...

Čištění vozidel – detailing interiéru pro dlouhou životnost interiéru

Díky profesionálnímu detailingu interiéru bude vnitřek vašeho vozidla opět...

Porovnání Hola VPN Premium s Windscribe Pro: Která je lepší?

Kterou z těchto VPN vybrat: Hola VPN Premium, nebo...

Plazmová svářečka: Univerzální zdroj pro různé využití

Na trhu můžete najít různé svářecí zdroje, které jsou...